Kredi Notum 0 Nasıl Kredi Çekebilirim

Kredi Notum 0 Nasıl Kredi Çekebilirim ? 40.000 Lira Anında!Tüm bankalardan kredi alabilmek için belli bir kredi puanına sahip olmanız gerekmektedir. Bu puan en aşağıya 1500 seviyelerinde olması gerekir. Ama ne yazık ki ülkemiz de bir çok emekli, esnaf ve çalışanın istem dışı yaşadıkları aksiliklerden ötürü kredi notları 0 seviyelerindedir. Dolayısı ile ihtiyaç kredisi en başta olmak üzere bir çok ipotekli kredi olanaklarından ne yazık ki tam anlamı ile yararlanamamaktadırlar. Yararlansalar bile en fazla 3.000 ile 5.000 lira arasında isimlerine kredi tanımlanmaktadır. Ancak her ne kadarda notunuz sıfır çıkmış olsa da sizlere önereceğimiz bir kaç banka ismi ve yöntem ile sıcak paranızı 40.000 TL kadar bulabilirsiniz.

Emekliler Kredi Notunuz 0 Diye Üzülmeyin!

İlk olarak müjdeli haberimi kredi notu 0 olan emeklilere vermek istiyorum. Değerli emekliler, ister SGK’dan ister Emekli Sandığın’dan emekli olun sizlerin adına durumunuz aşağıdaki hallerden hangisi olursa olsun

  • İcralık yada kredi limiti dolu
  • Kredi notları 0 seviyelerinde olan
  • Bankların takibinde olan

kredi çıkaran bir kurum var. Bu kurum TÜM İŞÇİ EMEKLİLERİ DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ tir. Türkiye’nin her ilinde, kasabasında bulunan bu dernek bankalardan kredi notu dan ötürü kredi kullanamayan emeklilere, dul ve yetimlere kredi çıkarmaktadır. 5.000 TL’den 40.000 liraya kadar rahatlık ile adınıza kredi çıkaran derneğin şartların bir tanesi kendisine senelik 20 lira verip üye olmanızdır. Bilecik / Bozüyük’de şuan faaliyet gösteren dernek yetkilisin telefon numarasını 0-541-827-81-03 tir. Bu numaraya arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kredi Notu 0 Olan Çalışanlar Peki Siz Nasıl Kredi Çekebilirsiniz ?

Emekli, dul ve yetim aylığı alan kredi notu 0 olup da bu neden den dolayı bankalardan kredi kullanamayanların kesin olarak bu sorunlarını çözdükten sonra şimdi ülkemizin üretimdeki alın terine sahip taşeron yada kadrolu olarak çalışan işçi kardeşlerimizin finansman soruna cevap olmaya sıra geldi. Herhangi bir yerde bordrolu olarak çalışıyor olmanız bankalardan kredi rahatlık ile kullana bileceksiniz anlamına kesinlik ile gelmemektedir. Gelir belgesinin yanı sıra özellik ile bankaların dikkate aldığı en önemli faktör başvuru sahibinin kredi notu skordur. Şayet kredi notunuz 1499 seviyelerin altındaysa üzülerek söylemem gerekir ki bankalardan kredi almanız bir hayli zor olacaktır. Hele bir de bu değeriniz sıfır ( 0 ) ise işiniz çok daha zor gözükmektedir. Bu durumlarda olanlara şayet aciliyeti yoksa kredi notu en hızlı nasıl yükselir 5 etkili teknikleri sırası ile denemelerini şiddet ile tavsiye ederim. Ama şayet acil kredi ihtiyacı duyuyorsanız bu kez sizlere önereceğim yöntemlere başvurmanız gerekir.  • Senetle kredi veren firmalarla irtibata geçiniz. ( kuyumcular, faktoring )
  • Elden taksitli beyaz eşya satan mağazalardan ürün alıp ikinci el satan İnternet sitelerinden pazarlayabilirsiniz.
  • Kuyumculardan kredi kartıyla altın alıp nakit paraya anında çevirebilirsiniz.

bu gibi yöntemlerle anında nakit ihtiyacınızı karşılayabilmek sizin elinde.

0 Puana Sahip Olanlara İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Var mıdır ?

Günümüzde inanın ki artık bankalar gelir belgesine dahil bakmamaktadır. Kredi yada kredi kartı verirken sadece dikkat ettikleri faktör müşterinin kredi notu değeridir. Tüm bankalar ilk olarak kedi puanına bakar ona göre kredi limitini belirle. Geri ödemelerde ise hane başı gelir baz alınır. Ancak sizin 0 puanlık bir notunuz varsa bankalardan kredi almanız biraz zordur. Ama şunu sakın göz ardı etmeyin.

  • Her bankanın müdürünün bir inisiyatif kullanma yetkisi vardır.
  • Fibabanka gibi ismi duyulmamış bankaların kredi notu değerine vermiş oldukları önem diğer bankalara nazaran çok daha azdır. Dolayısı ile gelir belgeniz ve en fazla bir kefil ile bu bankalardan kredi alabilirsiniz.
  • Maaş aldığınız bankalardan 0 puan da olsanız direk kredi ödemesi hesabınızdan kesileceği için kredi alma şansınız çok daha yüksektir.

Lütfen bu uyarımı dikkate alınız.

0 Puana Sahip Esnaflar KGF ile Tanışın!

Esnaflarında ne yazık ki devlet destekli krediler dahil tüm bankacılık işlemlerinden yararlanabilmesi için başları KKB kredi notu ile derttedir. Esnaf kefalet kredisi hesaplama işlemini yapıp ihtiyacınız olan kredi miktarı ve geri ödemesini belirledikten sonra şayet kredi notuna takılıyorsanız KGF yani Kredi Garanti Fonu ile tanışmamışsınız demektir. Tam 39 banka ve leasing ile anlaşma sağlayıp kefalet sağlayan KFG kredi notundan dolayı zorda kalan esnafımızın en yakın dostudur. 444-7-543 numaradan yada http://www.kgf.com.tr/index.php/tr/bize-ulasin/kurumsal-iletisim adresinden doğrudan iletişim kurarak 0 puana sahip bir esnaf daha olsanız bir çok bankadan kredi alabilirsiniz.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir