Kredi Notu Yükseltme Hilesi Nedir

Kredi Notu Yükseltme Hilesi Nedir ?Artık çağımızda bir çok finansman ile işlerde mutlaka alıcının kredi notu sorgulanmaktadır. Hal böyle olunca tüketicinin kredi notu oldukça değer kazanmaktadır. Düşük nota sahipler ne yazık ki çoğu zaman bu amaç doğrultusunda mağduriyet yaşamaktadır. Ama üzülmeyin, her şeyin bir hilesi olduğu gibi kredi notunun da çok hızlı bir şekilde yükseltme hilesi vardır.

Kredi Notu Neden Bu Kadar Önemli ?

Bankacılık işlemeleri ile yapılan kredi ve kredi kartı alımları dahil olmak üzere ikili güvene dayalı tüm alış veriş işlemlerinde mutlaka alıcı tarafın kredi notu satıcı tarafından sorgulanmaktadır. Şayet riskli kredi notuna sahipseniz almak istediğiniz;

 • Banka kredilerine
 • Devlet destekli krediler
 • Banka kredi kartlarına
 • Elden taksitli oto, beyaz yada herhangi elektrik veya elektronik alete
 • Senetle kredi almaya

ne yazık ki erişim sağlayamazsınız. Bu neden ile şayet düşük bir not ortalamasına sahip bir esnaf veya bireysel biriyseniz kredi notu en hızlı yükselir 5 en etkili teknik hakkında bilgi sahibi olmanız yada bu işin hilesini bilmeniz şarttır.

Normal Yöntemlerle Kredi Notu En Hızlı Nasıl Yükselir ?

En az kredi notunu hızlı bir şekilde yükseltme hilesi kadar bu yöntemlerde bot ortalamamızı tavan yapacak kadar etkilidir. Şayet bu yöntemleri de biraz sonra bahsedeceğimiz kredi notu yükseltme hilesi ile birlikte uygulamazsanız kısa sürede başarıya ulaşmanız çok zordur. O neden ile lütfen öncelik ile bu yöntemleri ve tedbirleri de mutlak suret ile ele alanız.

 1. Kesinlik ile hiç bir finansman kuruluşuna kredi ve kredi kartı borcunuz olmasın… Şayet varsa mutlaka kapatınız. ( bu çok önemli )
 2. Tüm otomatik ödemelerinizi kredi kartı ile yapınız.!
 3. Kefil olduklarınızın borçlarını zamanında ödediğini teyit ediniz.
 4. Ödemekte olduğunuz mevcut kredi veya kredi kartlarınızı zamanında ödeyin. Ödeyemiyorsanız da yapılandırın yada en kötü asgari tutarlarını ödeyiniz.
 5. Mevduat hesaplarınızda az da olsa nakit para barındırın.


bu yöntemler sizlere findeks kredi notu uzmanları tarafından söylenen sıradan önerilerdir. Asıl olarak notunuzu yükseltecek hileler ise şöyledir.

Kredi Notunu Hızlı Bir Şekilde Yükseltme Hileleri

Bankalar finansman akışına çok değer verir. Şayet sürekli olarak bir işlem yapıyorsanız bu size kesinlik ile + olarak dönecektir. Bu neden ile bankacılık işlemlerini sıklık ile yapmanızı tavsiye ederim. Kredi notu hızlı yükseltme hilesinin en başında da aslında bu gelir. Buna örnek vermek gerekirse.

 • 1.000 lira dahi olsa herhangi bir bankadan kredi kullanın. Notunuz ne kadar düşük olursa olsun istediğiniz 40.000 liralık ihtiyaç kredisine hemen ulaşamıyorsanız en azından 1.000 yada 2.000 gibi sembolik rakamlarda kredi çekin. Kullanmış olduğunuz bu krediyi düzenli bir şekilde ödeyin. Bu sizin kredi notu değerinizi muntazam bir şekilde yükseltecektir.
 • Şimdi gelelim işin en hileli kısmına… Bu kısım ise sürekli bankaların işlem yaptığınızı ispatlamak için hafta en az bankalar arasında para transferidir. Buna da ufak bir örnek vermem gerekirse. Diyelim ki az da olsa bir birikiminiz var. Bu rakam 300 veya 500 olabilir hiç önemli değil. Bu birikimi bankamatikler üzerinden haftada en az bir kaç defa olmak kaydı ile hesaplarınız arasında dolaştırın. Burada bankalar sizin sürekli işlem hacmine sahip biri olduğunu ön görerek sizi kazanmak adına not ortalamanızı yükseltecek sinyalleri findeks’e gönderecektir.

Mutlaka kredi notu yükseltme hilesi dahil olmak üzere sizlere ile paylaşacağımız önemli finansman haberleri için bizi takip etmeyi ihmal etmeyiniz. https://tr.pinterest.com/bayilikalmaknet/?autologin=true adresimizi ve https://twitter.com/bayilikalmaknet adreslerimizden güncel olarak haberlere erişim sağlayabilirsiniz.

Findeks kredi notu değerlerini her 3 ayda bir güncellemektedir. Dolayısı ile yapmış olduğunuz kredi notu yükseltme hilesi ve diğer tavsiyelerimizin neticelerini minimum 3 ay içinde görebilirsiniz. Ortalama olarak bu süre en az 6 aydır. Bu neden ile en az 6 ay geçmeden kredi notunuzun yükseldiğini görmeniz biraz zor olacaktır.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir