Kredi Notu En Hızlı Nasıl Yükselir

Kredi Notu En Hızlı Nasıl Yükselir ? 5 En Etkili Teknik!Bankalardan kredi çekemiyorsanız bunun en büyük nedeni kesinlik ile düşük olan kredi notu değeridir. Aylık olarak net geliriniz 5.000 lira hatta 10.000 TL dahi olsa şayet yüksek bir KKB not değerine sahip değilseniz bırakın bireysel kredi almaya elden taksit ile hiç bir mağazan alış veriş dahi yapamazsınız.! Bu sorunun tek çözümü ise en hızlı bir şekilde kredi notu skorunuzu nasıl yükselir bunun cevabını bulmanız ve 1 dakika dahil vakit kaybetmeden bu yöntemleri hemen uygulamanızdır. Sizlere Kredi Kayıt Bürosu sisteminin öncelikli olarak algıladığı ve değer verdiği en etkili 5 kredi notu yükselteme tüyolarını vereceğim, uygulamanız halinde not ortalamanız 3 ay gibi bir kısa sürede 1499 üstü seviyelerine çıktığını göreceksiniz.

Kredi Notu Değerini Çok Hızlı Yükseltecek 5 Etkili Yöntem!

Kredi notu ile tanışmışsanız muhtemelen not değerinizin düşüklüğünden ötürü aşağıdaki işlemleri yapamamanız dandır.

  • Bankadan herhangi bir kredi başvurusunda bulundunuz sistem kimlik numaranızı sorgulandığında ret cevabı mı aldınız ?
  • Kredi kartı almak istediniz banka size kart vermedi mi ?
  • Herhangi bir alış veriş mağazasından elden taksitle beyaz yada elektrikli ev eşyası almak istediniz de firma bu başvurunuzu kabul etmedi mi ?
  • Motorlu herhangi bir taşıtı senetle almak istediniz de galeri bu talebinize sıcak bakmadı mı ?

Açıkçası ben bu işlemlerin sağlamasından dolayı sorun yaşayana kadar kredi notu nedir bilmiyordum. 🙂 Şayet bu işlemlerin sağlanmasında ciddi manada sıkıntı yaşıyorsanız maddi gelirinizi 30 günde 7.000 veya 20.000 lira dahi olsa sorunu çözmemizin yegane yolu hızlı bir şekilde kredi notu değerini yükseltmekten geçmektedir. Aksi taktirde her ne kadarda ipotek veya kefil dahil getirseniz ne mal alabilir nede kredi veya kredi kartı alabilirsiniz. Açıkçası borcunuzu ödeyeceğinizi ikna edemedikten sonra aylık geliriniz 30.000 lira olsa ne olur ? Ama lütfen üzülmeyin, bu kötü pozisyon da yer alan esnaf yada bireysel müşteri aydınlığa çıkarmak için 5 çok etkili kredi notu yükseltme önerilerimiz var.

Tüm Borçlarınızdan Kurtulmanız Şarttır!

Hızlı bir şekilde kredi notunu yükselmenin ilk ayağı tüm kredi ve kredi kartı borçlarından kurtulmaktan geçmektedir. Geçmiş dönemlere ait taksiti ödenmemiş olan tüm banka borçlarınızı sıfırlayarak kredi notunu hızlı yükseltme için ilk adımı atmış olursunuz. Buna kefil olmuş banka borçlarınız da dahildir. Yanlış duymadınız. Şayet kefil olduğunuz bireysel veya esnaf şayet banka borcu taksitlerini düzenli bir şekilde ödemiyorsa bu sizin not ortalamanızı da düşürecektir. Bu neden ile ” BANKALARA ” ait tüm adına ait borçları ödeyiniz. Şayet o kadar maddi güce sahip değilseniz banka ile görüşüp en azından yapılandırma yapınız.!Bol Bol Kredi Kartı ile Alışveriş Yapınız

Kredi notunu hızlı yükseltme yöntemlerinden 2 önerimizse kredi kartı kullanımından geçmektedir. Elinizde hangi bankaya ait olursa olsun şayet bir kredi kartı mevcutsa onu çok iyi şekilde kullanarak notunuzu yükseltebilirsiniz. Bunun içinse şu yöntemleri uygulayınız.

  1. Kredi kartınıza verebildiğiniz kadar otomatik ödeme talimatı veriniz.
  2. Kredi kartınız ile tüm alışverişlerinizi yapınız.
  3. Kartınızın dönem içi borçlarını tam hesap kesim tarihinde ödeyiniz ( ne önce nede sonra tam gününde )
  4. Şayet mümkünse eşinize de ek kredi kartı çıkarttırın.

Bankalardan Ufak Meblağlarda’da Olsa İhtiyaç Kredisi Kullanın

Yaşınızın 50 olması ve bu güne kadar hiç bir bankadan kredi almamış olmanız sizin kredi notu değerinizin yüksek olacağı anlamına kesinlik ile gelmez. Kredi notunuzun şayet hızlı bir şekilde yükselmesini istiyorsanız bankalardan ufak meblağlarda dahil kredi kullanmalısınız. Bankaya gittiniz 15.000 lira ihtiyaç kredisi talebinde bulundunuz ama düşük kredi notu değeriniz den dolayı banka size 3.000 liramı veriyor? mutlaka bu krediyi çekiniz ve kısa vadeli bir şekilde düzenli olmak kaydı ile geri ödeyiniz. Bir sonraki sefere sizde göreceksiniz ki banka size bırak 15 bin 30.000 lira vermek için cep telefonunuza kısa mesaj gönderecektir.

Mevduat Hesaplarınızı Gözden Geçiriniz!

Bankalara ait olan mevduat hesaplarınızı gözden geçirmenizi öneririm. Şayet aktif olarak kullanmadığınız mevduat hesabınız varsa bu hesapları kapatmak yerine bütçeniz dahilin de ufak rakamlar ile dolu tutunuz. Bu 100 lira dahi olsa boş kalmasındansa işlem olarak gözükmesinden çok daha iyidir. Bu yüzden hiç üşenmeyerek tüm bankalara gidip adınıza açık olan mevduat hesaplarını gözden geçiriniz.

İnternet Bankacılığı ile Mutlaka Taşınız

Size kredi notunu hızlı bir şekilde yükseltme yöntemlerinden 5. olarak önereceğim şey çağa ayak uyduran bir müşteri olduğunuzu bankalara göstermenizdir. Şayet bankalara ait İnternet bankacılığı hesaplarını aktif bir şekilde kullanırsanız ve özellik ile hesabınızda ki paraları sürekli olarak İnternet bankacılığı üzerinden HAVALE / EFT yaparsanız bu da sizin kredi notunuzu hızlı bir şekilde yükselmesine sebep olacaktır. Biraz hileye girecek ama bu işlemi eş dost arasında anlaşmalı olarak sürekli bir şekilde de yapabilirsiniz 😉Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir