Esnafa en kolay kredi veren 5 banka

Esnafa en kolay kredi veren 5 bankaEsnafların bir çoğu kendi öz sermayelerinden ziyade bankalardan çekmiş oldukları kredi ile işletmelerinin çarklarını döndürürler. Hele ki büyümeye odaklı işletme sahipleri ise bunu mutlaka bankalardan kredi çekerek sağlamaktadır. Bankalardan ne yazık ki son dönemlerde kredi kullanmak hiç de o kadar kolay olmamaktadır. Bu yüzden size biraz olsun fayda sağlamak amacı ile finansmana erişmek isteyen esnaflara en kolay yoldan kredi veren 5 bankayı tanıtmak istedik.

Esnafa en kolay şekilde kredi veren bankalar hangileridir?

Esnaf için bir çok banka kolaylık sağlamaktadırlar. Özellik ile işlemlerinin hızlı bir şekilde ilerleye bilmesi amacı ile gişe işlemlerinde dahi sıra bekletmeyip öncelik hakkı vermektedirler. Esnafa sağlanan bu kolaylık aynı şekilde krediye ulaşmalarında da gösterilmektedir. Kendilerine ticari müşteri edinmek için bir çok kolaylığı sağlayan bankalar kredi vermek içinde bu kolaylığı ön planda tutup esnafın cirosuna göre 500.000 liraya kadar işletme kredisi sağlamaktadır.Büyük, küçük demeden yeni eski gözetmeden esnafa en kolay kredi veren bankları sırası ile şöyle sıralayabiliriz.

 • Türkiye Halk Bankası
 • Ziraat Bankası
 • Vakıflar bankası
 • Akbank A.Ş
 • Denizbank

sırası ile gelmektedir. Türkiye Halk Bankası tarafından verilen esnaf kefalet kredisi için gerekli evraklar nelerdir daha önce sıraladığımız için diğer bankaların talep etmiş oldukları şartları ele alacağız.

Esnafa bankalar kolay kredi verebilmesi için şu şartları taşıyor olmalısınız!

Esnaflara ismini saydığımız bankaların hepsi kolay kredi imkanlarını ” TİCARİ KREDİLER ” diye vermektedirler. İnternet sitelerinde dahi bireysel ve ticari diye iki kategori ile vatandaşlara hizmet sağlamaktadırlar. Tüm bu ismini sıraladığımız bankalardan kolay kredi alabilmeniz için sahip olmanız gereken belkide tek şey Findeks Kredi Notu değeriniz tir. Şayet kredi notunuz 1499 puan üzerindeyseniz tüm bu saydığımız bankalardan çok kolay kredi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra yine kolay krediye ulaşabilmeniz için ama memur ama esnaf kefil olacaklarında kredi notlarının yüksek olaması gerekir. Bu 2 şeye sahipseniz emin olun ki aylık cironuza dahil bakılmadan talep ettiğiniz krediye çok ama çok kolay şekilde erişirsiniz. İnternet üzerinden dahi şimdi sizlere bu tavsiye ettiğimiz kolay kredi veren 5 bankanın imkanlarından bahsedeceğiz.

Esnafa en iyi şartlar tabi ki Türkiye Halk Bankasında!

Esnafa ne kolay kredi veriyor onu belki bilemem ama en iyi şartlar ile kredi veren banka derseniz kesinlik ile Türkiye Halk Bankasını tek geçerim. Devletin de sağlamış olduğu faiz desteklemesi ile şuan banka yıllık sadece %4 den başlayan faiz oranları ile esnaflara 200.000 liraya kadar kredi imkanı sağlamaktadır. Üstelik geri ödeme seçenekleri de oldukça kolaydır. • 3 ayda 1 ödeme
 • 60 ay vadeli

Bir kredide daha ne olsun.! Daha önceleri bankanın sizlere sağladığı avantajlı kredilerden detaylı olarak bahsettiğim için tekrardan konuya değinmeyeceğim. Ama mutlaka incelemenizi bu başlık ” Halkbank esnaf kredisi 2018-2019 hesaplama ” adı altında yapmanızı istiyorum.!

Ziraat GÜN İÇİ KREDİ imkanları ile tanıştınız mı ?

Daha çok adını Ziraat bankası 60 ay vadeli hayvancılık kredisi ile duyuran banka esnafları da boş geçmemiştir. Sağlamış olduğu kolay kredi paketleri ile gün içinde esnafın acil ihtiyaçlarını da anında finansman olmaktadır. Şayet Ziraat bankası ile daha önce çalışmış bir nakdi geçmişe sahip esnaf iseniz gün içinde acil kredi ihtiyacınızı https://www.ziraatbank.com.tr/tr/kurumsal/krediler/nakdi-krediler/gun-ici-kredi bu kredi paketi ile sağlayabilirsiniz. Siz esnaflara kolay finansmana ulaşmanız adına bankanın oluşturduğu diğer kurumsal kredi paketleri ise şunlardan oluşmaktadır.

 • Rotatif kredi
 • Spot kredi
 • Döviz kredileri
 • İskonto kredisi
 • Nakit yönetimi kredisi
 • Taksitli krediler
 • Ticari kredili mevduat hesabı

gibi bir çok kolay kredi imkanları sağlanmıştır. Başvurular sadece size en yakın ATM ve banka şubelerinden sağlanmaktadır.

En hızlı esnafa kredi Denizbank’dan!

Esnafa en hızlı kredi denizbank da
Esnafa en hızlı kredi denizbank da

Denizbank son yıllarda yapmış olduğu atılımlar gerçekten göz doldurucu. Özellik ile emekli ve esnaflara yönelik ciddi çalışmalar sergileyen banka en son oluşturmuş olduğu esnafa yönelik kredi ile 80.000 lirayı en hızlı verdiğini vaat etmektedir. Başvuru içinde esnafa kolaylık olsun diye bir çok alternatif sergileyen,

ve en sonra olarak Web sayfası üzerinden sadece kimlik numaranız ile müracaat olanağı da vermektedir.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir