Banka Kredi Notumu Nasıl Öğrenebilirim

Banka Kredi Notumu Nasıl Öğrenebilirim ? Kolay ve Pratik!Bankalardan 1.000 lira dahi çekebilmeniz için mutlaka risk içermeyen bir kredi notuna sahip biri olmanız gerekmektedir. Aylık net geliriniz 6.000 yada 15.000 bile olabilir! Ama düşük bir banka kredi notuma sahip diyorsanız ne yazık ki kolaylıkla kredi kullanamazsanız. Findeks tarafından tutulan ve her 3 ayda bir güncellenen banka kredi notumu bedava yani ücretsiz veyahutta küçük bir bedelle nasıl öğrenebilirim diyenler bu yöntemler sizler için geliyor.

Banka Kredi Notunu En Kolay Öğrenme Yolları Nedir ?

Bankalarda 50.000 lira gibi ciddi rakamlarda kredi kullanmayı düşünüyorsanız mutlaka kredi notunu öğrenmeden bu talep de bulunmamanızı öneririm. Çünkü artık bir çok banka geliri belgesinden ziyada tüketici ister esnaf olsun isterse bireysel mutlaka ilk olarak kredi notunu sorgular. Bu sorgulama istihbaratı sonrasında sizlere gelir belgenize göre belli bir kredi miktarı çıkarır. Bu miktar 5.000 lirada olabilir 30.000 lirada olabilir. Bu rakam tamamen mevcut banka kredinizin varlığına ve gelirinizin beyanına göre değişir. Sizin bu durumunuz hakkında ne yazık ki bir bilgim olamadığı için ne kadar kredi kullanabilirsiniz bilemeyeceğim ama banka kredi notumu nasıl en kolay ve hızlı bir şekilde öğrenebilirim diyorsanız sizlere hem ücretsiz hemde 9 lira gibi bir bedel karşılığında öğrenme yollarından bahsedebilirim.

Baka Kredi Notumu SMS ile Nasıl Öğrenebilirim ?

Artık günümüzde herkesin cebinde en az 1 tane akıllı yada akılsız klasik bir cep telefonu var. İlk olarak bu neden dolayı Findeks kredi notunu öğrenme SMS numaraları hakkında bilgi vermeyi tercih ettim. Tüm operatörler den çok kolaylıkla banka kredi notunuzu cep telefonlarıyla öğrenebilirsiniz. Ancak! Bu yöntemin ne yazık ki belli bir bedeli var. Bu bedel KDV hariç 9 lira tüm vergileri de ilave ederseniz 10 lirayı bir kaç kuruşla geçmektedir. Ama bana kalırsa çok bir vaktiniz de yoksa hiç boşuna ücretsiz findeks kredi notu öğrenme sorgulama işlemleri ile vakit kaybı yaşamanıza gerek yok! Verin 10 TL ve anında banka kredi notunu öğrenin derim. Peki, tüm ülke operatörlerinden güvenli bir şekilde banka kredi notunuzu nasıl öğrenebilirsiniz.?Hattınız her ne olursa olsun artık tüm KKB Findeks kredi notu sorgulama işlemleri tek bir numara üzerinden 9 lira + KDV ile yapılmaktadır. Cep telefonlarınızdan banka kredi notu öğrenme için tek yapmanız gereken telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek ilk önce nüfus hürriyetiniz deki numarayı yazıp ardından bir boşluk bırakıp sadece doğum senenizi de yazarak 1122 numaraya göndermektir. Örnek: 123456789987 1988 tir. En kısa sürede banka kredi notunuz cep telefonuna gelecektir.

İnternet Üzerinden Banka Kredi Notunuzu Öğrenebilirsiniz

İster İnternet’e bağlı bir cep telefonundan isterse herhangi bir yine İnternet’e bağlı bilgisayardan 8.50 KDV dahilinde 10.04 liraya banka kredi notunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu işlemin yapılması için yine

  • kimlik numaranıza ve
  • Herhangi bir cep telefonu numarasına ihtiyaç vardır.
  • Tercihen mail ve posta adresi

Bunlara sahipseniz şayet yapmanız gereken direk olarak https://www.findeks.com/bireysel/ adresine ilk olarak girmenizdir. Daha sonra ana ekrana kimlik numaranızı ve cep telefon numaranızı girerek ” KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA FORMU OKUDUM ” kutucuğunu tıklayarak ” DEVAM ” demeniz gerekmektedir. İkinci ekrana geçtiğiniz vakit yine kimlik ve banka notunuzun yazılı olarak gönderileceği tercihen mail adresini de girmeniz gerekir. Hatta ev posta adresinizi de girerseniz kurum size yazılı olarak da posta yolu ile banka notunuzu ücretsiz olarak gönderecektir.

İnternet Bankacılığı Üzerinden Banka Notunuzu Kolayca Öğrenebilirsiniz

Banka kredi notunu öğrenmenin 3 yoluysa herhangi bir finansmana ait İnternet bankacılığı üzerinden geçmektedir. Şayet cep telefonunuz da herhangi bir bankanın İnternet bankacılığı uygulaması kuruluysa ve sisteme girişi için birde şifreniz varsa bu işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bankacılık uygulamalarını;

adreslerini kullanarak arama motoruna banka isimi girerek indirebilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra menüde sorgulama alanlarında ” Findeks kredi notu sorgulama ” sekmesinden banka kredi notunu yine ortalama 9 liraya öğrenebilirsiniz.

Bedavaya da Banka Kredi Notunu Öğrenebilirsiniz!

Ücretsiz olarak da banka kredi notunu kolayca öğrenebilirsiniz. Şayet biraz esnaf çevreniz varsa, az da olsa hatırınız geçen biriyseniz bedavaya banka kredi notunu öğrenmeniz elinizin altında. Tek yapmanız gereken findeks uygulaması paketini ticari hayatlarından dolayı mecburen alan;

  • Tüm banka şubeleri
  • Senetle beyaz veya elektrik, elektronik eşya satan mağazalar
  • Bazı oto galerilerin’den

bir rica ile öğrenebilirsiniz.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir