Aktif bank dan sicili bozuk olana kredi 15.000 lira!

Aktif bank’ dan sicili bozuk olana kredi 30.000 lira!Günümüzde nakit ihtiyacımız çok fazla. Çoğu ihtiyaca yetişemez olduk. Hatta borçlar çoğaldı. En çokta bankalara borçlarımız arttı. Yoldan geçen insanları durdurup sorsak bankadan kredi çekmek istemeyen yada kredi çekmemiş kimseyi bulamayız. Tabi bankalarda her kredi isteyene bu imkanı sağlamıyor ve kredi notuna çok önem veriyorlar. Kredi notunuz düşük ve siciliniz bozuk ise hangi bankadan kredi başvurusunda bulunabilirim diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Aktif bank sicili bozuk olanlara bile tam 30.000 TL veriyor. Peki Aktif Bank bu kolaylığı sağladığını sizin için inceledik.

Aktif bank müşterisi olmasanız da sicili bozuk olanlara müjde!

Aktif bank müşterisi olmasanız da sicili bozuk olanlara müjde!
Aktif bank müşterisi olmasanız da sicili bozuk olanlara müjde!

Aktif Bank’ ı biraz incelersek 2008 yılında faaliyete başlamış ve 16 şubesiyle hizmet vermektedir. 2018′ de yatırımlarıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Özellikle güneş enerjisi sistemleri için yatırımlarda bulunmaktadır.  Bankacılığa yeni bir akım getiren Aktif Bank, çoğu bankanın tersine tüketicilere farklı alternatifler sunmaya başladı. Özellikle kara liste de olan kredi notu düşük olanlara, kredi başvuruları reddedilenlere kredi imkanı sunuyor. Bankaya borçlarını zamanında ödeyip ödememe alışkanlarını inceleyen kredi notu bir çok bankanın krediyi değerlendirmesi için ön sıralardadır. Aktif Bank bu düşünceyi, kalıplaşmış algıyı yıkıyor. Asgari ücretin düşüklüğü, artan enflasyon oranları, geçim sıkıntısı gibi nedenlerden dolayı zor durumda olan tüketicileri birde kredi notundan dolayı sicili bozuk olup kredi çıkmaması gibi nedenlerle müşterisi olan yada olmayan kişileri üzmeyip kredi vermek istiyor. Sicili bozuk olup kara listeye girenlere 5 yıl boyunca kredi verilmediği halde Aktif Bank bunları önemsemiyor.

AktifBank ‘la internetten hemen kredi fırsatı!

AktifBank'la internetten hemen kredi fırsatı!
AktifBank ‘la internetten hemen kredi fırsatı!

N Kolay kredi ile şubeye ihtiyaç duymadan Bankanın kendi sayfasını tıklayarak isteğiniz miktar ve vadeyi seçerek formu doldurup krediye başvurabilirsiniz. Sonra bankanın kuryesi eve gelip belgeleri size imzalatacak ve anında kredinizi hesabınızdan yada her hangi bir PTT şubesinden yada PTT ATM’ sinden çekebilirsiniz. Gelir belgesi , kefil yada herhangi bir şey istemeden krediniz hazır. Çekebildiğiniz limiti incelersek 2.000 TL ile 30.000 TL arasıdır. 3 ay ile 36 ay vade imkanı da tanır. Daha yüksek kredi için kimlik, gelir belgesi ile bankanın şubelerinden başvuru yapmalısınız. Bankanın N kolay krediden başka imkanlarıda vardır. Bu bankanın 4 çeşit kredisi vardır. Emekli, eşya, taşıt ve ihtiyaç kredileridir ve diğer bankalarda olmayan imkanlar sunar. N kolay kredi faiz oranlarını ve ödemeleri incelersek;

 • Faiz oranı %2,49′ dur. 30.000 TL çekersek 36 ayda aylık ödemesi 1.371 TL’ dır. Daha düşük meblağa ihtiyacım var dersek 10.000 TL de 36 aylık ödemeniz 457 TL’ dır. Daha ayrıntılı incelemek ve güncel faiz oranlarından haberdar olmak isterseniz bu sayfayı inceleyebilirsiniz.


Aktif Bank’ da eşya kredisi imkanları!

Aktif Bank' da eşya kredisi imkanları!
Aktif Bank’ da eşya kredisi imkanları!

Hiç bir bankada olmayan eşya kredisi ile evlenecek yada evini yenileceklerin yüzünü güldürdü. Tanınan markalardan; beyaz eşya, mobilya gibi alışverişlerinizde Online Finansman Modeline başvuruda bulunabilirsiniz.

 • Anlaşması olan markalardan 500 TL – 30.000 TL arası harcama yaparak kullanabilirsiniz.
 • En önemlisi vade farkı uygulanmıyor ve çoğu kredi gibi 36 ay değil 48 ay vade sunuyor.
 • Taksitli alışveriş kredisi kullanmak isteğiniz de anlaşmalı bayilere giderek mağaza içinde ” Taksit Boşluk TC Kimlik Numarası ” yazarak 3050′ ye SMS gönderebilirsiniz.
 • Anında onaylanan alışveriş için bir adet kod gelecektir. Bu kodu bayi çalışanlarına göstererek gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.
 • Onaylanan kredinizi o anda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Emeklileri de unutmadı Aktif Bank!

Emeklileri de unutmadı Aktif Bank!
Emeklileri de unutmadı Aktif Bank!

Aktif Bank’ da emekli kredisi başvurusu da yapılıyor. Bu başvuruda bulunmak için tek şart emekli maaşınızı PTT üzerinden almanız gerekmektedir.

 • Başvurunuz kefilsiz şartsız anında kabul edilir.
 • En yakın PTT ye gidip başvuru formunu doldurup anında kredinize kavuşabilirsiniz.
 • Kredi limitiniz en fazla 60.000 TL’ dır.
 • Aktif Bank emekli kredisine başvurduğunuzda faiz oranları değişebiliyor.
 • Emekli kredisi faiz oranı %2,99 ‘ dur. 30.000 TL çekersek 36 ay vadede ödememiz gereken tutar 1498 TL’ dır. 10.000 TL de yeter derseniz 36 ayda 500 TL’ dır. Güncel faiz oranları için bankanın kendi sayfasını inceleyebilirsiniz.

Aktif Bank’ da cazip araç kredi fırsatları!

Aktif Bank' da cazip araç kredi fırsatları!
Aktif Bank’ da cazip araç kredi fırsatları!

Aktif Bank alacağınız 0 km veya 2. elden alacağınız krediler için kredi imkanları da sunuyor.

 • İkinci el araçlar için her banka en fazla 5 yaş durumunu gözetirken bu bankada 7 yaşına kadar araçlara kredi çıkar.
 • İstediğiniz araç 100.000 TL altı ise aracın fiyatının %70′ ine kadar kredi desteği verir. Yani araç 70.000 TL ise 49.000 TL sine kredi verir.
 • Eğer ki araç 100.000 TL’ nin üstü bir rakamsa satış fiyatının %50′ sine kredi veriyor. Mesela 120.000 TL’ lik bir araçsa banka 60.000 TL’ sine kredi verir.
 • 48 ay vade tanır.
 • Faiz oranı tahmini %3,13′ tur. 25.000 TL çektiğinizi düşünürsek aylık ödemeniz 1.132 TL’ dır. Güncel faiz oranları için https://www.aktifbank.com.tr/tr/bireysel/n-kolay-krediler/n-kolay-ta%C5%9F%C4%B1t-kredisi bu linki tıklayabilirsiniz.

Yukarıdaki kredilerden birini çektiyseniz yanınız da varsa Aktif BAnk’ ın şube yada ATM’ den yatırabilirsiniz. Yoksa Akbank yada Vakıfbank  ATM’ lerden küçük bir ücret karşılığı kredinizi yatırabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir