6 Aylık Yeni Vergi Levhasına Kredi Alabilir miyim

6 Aylık Yeni Vergi Levhasına Kredi Alabilir miyim ?Esnafların bankalardan kredi alabilmesinde en çok değer arz eden etkenlerden biri vergi levhasındaki çalışma süreleridir. Bir çok banka en az 6 aylık bir vergi levhasına sahip olmanızı ister. Yeni yergi levhasına kredi vermeye hiç bir banka sıcak bakmaz. Devletin bankaları dahil faiz destekli kredi imkanlarından yararlana bilmeniz için en az 1 senelik vergi levhasına sahip olmanızı arar. Ancak 2 yada 5 aylık hiç fark etmez yeni vergi levhasına kredi imkanı sağlayan hala bir çok banka 2018 gününde mevcuttur.

Yeni vergi levhasına kredi veren bankalar hangileridir ?

Bankaların esnaflara kredi verirken talep ettikleri gerekli belgelerin içinde mutlaka vergi levhası gelmektedir. Bu belgenin istenmesinde ki amaç kaç aylık esnaflık deneyimine sahip olduğunuzu görmektir. Aynı şekilde bu sigortalı olarak herhangi bir işletmede çalışan işçilerden de 6 aylık sigortalılık şartı aranması gibidir. Ama artık bu düzen çoktan değişti. Artık işçilere bordrosuz sigortasız gelir belgesiz kredi veren bankalar olduğu gibi yeni vergi levhasına kredi veren bankalarda oldukça fazladır. 36 ay vadeler ile esnaflara 40.000 TL kadar eşit taksit imkanları ile bankalar aylık %1.60 dan başlayan faiz oranları ile kredi imkanları sağlamaktadır. Tabi şu şartı taşımanız durumunda.

Yeni esnaflara bankalar kredi verirken neye bakarlar ?

Normal şartlarda uygun faiz imkanları ile Halkbank esnaf kredisi 2018-2019 hesaplama dahilinde kredi alabilmeniz için en az 6 ay vergi levhasına sahip olup saha sonra kendi meslek odanıza kayıt olarak 12 ayı doldurmanız gerekir. Meslek odasına kayıt olmadan dahi herhangi bir bankadan kredi alabilmeniz için ise en az 6 aylık bir vergi levhasına sahip olmanız gerekir. Ne yani şimdi bu şartı taşımayan esnaflar bankalardan 1 lira bile kredi alamayacaklar mı ? Oldukça komik bir söylenti dimi ? Gelir belgesiz dahi bir çok kişi bankalardan kredi alırken yeni esnaf bankalardan kredi alamayacakmış. Hadi oradan kim demiş..Sizin yeter ki kredi notunuz sağlam olsun. Ne kefille ne herhangi bir vergi levhası dahil aylık ciromuzu gösteren deftere gerek kalmadan en az 40.000 liraya kadar kredi nasıl alınır deneyin ve görün.♥Yeni esnaf vergi levhası olmadan kredi alabilir!

İlk olarak şuna bir açıklık getirmek istiyorum. Açık ve net bir şekilde konuşacağım. Eğer ki kendi meslek odanız üzerinden ( TESKOMB ) bir esnaf kredisi başvurusu yapmıyorsanız hangi bankadan kredi alacak olursanız olun bu kredi bir nevi ihtiyaç kredisidir. İsmi her ne olursa olsun ister ” ESNAFA ÖZEL KREDİ ” isterse ” ESNAFIN YANINDA KREDİ ” gibi değişik isimler olabilir. Hiç önemli değil bunların hepsi birer ihtiyaç kredisidir. Bu konuda anlaştıktan sonra yeni vergi levhasına sahip ama 1499 puan üzeri kredi notu olan bir esnafın nasıl aşağıdaki bankalardan rahatlık ile kolay kredi alabileceğine değine biliriz.

  • Akbank
  • Denizbak
  • Garanti bankası
  • ING bank

Yeni esnafa anında 40.000 lira kredi imkanı verilmektedir!

Yeni vergi levhasına sahip ama iyi bir kredi notunuz varsa ismini belirtmiş olduğum bankalardan çok kolay kredi alabilirsiniz. 36 ay vadeli olarak en az 40.000 TL kadar kredi alabilmeniz için İnternet bankacılığını kullanmanız gerekmektedir. Aksi taktirde banka şubesi üzerinden bırakın 40 bin TL 1 lira dahi kredi alamazsınız.! Onun için başvurunuzu mutlaka sizin için çektiğimiz filmde olduğu gibi İnternet bankacılığı üzerinden gerçekleştirmek zorundasınız. Hiç bir bilgisayar bilginiz dahi olmasa bile bunu kolay bir şekilde yapabilmeniz için lütfen aşağıdaki uyarımızı dikkate alınız.

Yeni esnaf İnternet üzerinden kredi başvurusunu nasıl yapabilir ?

İnternet bilginiz olmasa bile elinizdeki akıllı bir cep telefonu aracılığı ile yeni vergi levhasına sahip dahi olsanız en az 40 en çok 60.000 TL kadar krediye rahatlık ile kavuşa bilirsiniz. Bunun için lütfen sırası ile şu adımları sergileyiniz.

  • Size en yakın ismini saydığımız bankalardan birine gidiniz. ( tercihen Akbank )
  • Bireysel müşteriler departmanına gidin ve vadesiz hesap açtırın.
  • Bu sırada İnternet bankacılığını kullanacağınızı beyan edin ve şifre talep edin.
  • Şifreniz cep telefonuna geldiği zaman şayet başvurunun nasıl yapılacağını bilmiyorsanız bireyseldeki banka görevlisinden yardım isteyin.
  • Başvurunuzu yapın ve krediniz anında onaylansın bankadan çıkarken krediniz ile çıkın.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir